Kuulsas Baieri stiilis paarismajad Tartus

Üldinfo Ehituslik info Siseviimistlus Korruseplaanid Hinnad Müügiinfo Galerii Kontakt
 
Vundament: Alusmüürid rajatakse lintvundamendile 30 cm laiusest Fibo plokkidest. Põhikorruse põrand eluruumide osas valatakse betoonplaadina.

Välisseinad: Välis ja kandvad seinad laotakse 20 cm laiustest Silbet plokkidest, välissein soojustatakse vahtpolüsteroolplaatidega. Välisviimistluseks kasutatakse struktuurkrohvi kombineeritult laudroovitusega. Mittekandvad siseseinad põhikorrusel rajatakse metallkarkassil kipsplaadist, karkassi vahele paigaldatakse heliisolatsiooniks 10 cm klaasvilla, va põhikorruse tehnilise - ja leiliruumi seinad, mis rajatakse 10 cm paksusest silbet plokkidest. Niiskete ruumide seinad kaetakse niiskustõkkega. Leiliruumi seinad ja lagi soojustatakse klaasvillaga ja kaetakse aurutõkkega.

Vahelaed: Põhikorruse vahelagi tuleb prussidest, prusside vahe soojustatud, prusside samm 60 cm.

Aknad ja uksed: Paarismajade aknad on plastraamidega (Sipelga 1 ja 4) ja puitraamidega (Sipelga 3), mis omakorda on kahekordse klaaspaketiga. Akna raamid on väljast puit immutatsiooni tooniga. Elamu välisuks on pidust. Paarismajade siseuksed on puidust tahveluksed. WC uks on niiskuskindlam sileuks.

Veevarustus ja kanalisatsioon: Eramu heitveed juhitakse kinnistul asuvasse heitvete puhastusmahutisse. Puhastatud heitveed juhitakse kinnistul asuvale imbväljakule. Puhas vesi tuleb majja Sipelga tänava lõpus asuvast puurkaevust.

Küttekolded ja ventilatsioon: Korterite tulepüsivus on TP-3. Hoone suitsukorstnad laotud tellistest. Niisketes ruumides paigaldatud mehaaniline ventilatsioon, lisaks on korstnates eraldi lõõr. Maja esimesel korrusel on paigaldatud vesipõrandaküte, teisele korrusele on ettenähtud radiaatorid.

Elekter: Eramu varustamine elektrienergiaga toimub tänavavõrgust toodud maa-aluse kaabliga. San- ruumides täiendav elektripõrandaküte.

Katus: Katusekatteks kasutatakse Eststein Lux katusekivi, paigaldatud on ka katuseaknad, vajalikud redelid, käigusillad ja korstnatele astmerauad.

Sipelga 3 paarismajas on lisaks eelnimetatule veel terrass, paigaldatakse lõppviimistlusega laudpõrand teisele korrusele, paigaldatakse puitpakettaknad, maja ees ja taga on varjualused, paigaldatakse rõdud, ning puldiga ülestõstetav garaaziuks.

 
Friis Kinnisvara OÜ Margus Karvak Tel 730 2849 Gsm 5554 8031 E-post margus@friis.ee